Vyhledávání

Kontakt

Tonda Šimurda, Kateřina Farníková

777949149, 734483005

to.si5@seznam.cz, Farnikovakaterina@seznam.cz

 

O nás

Zdravím všechny příznivce kynologie

Představuji Vám stránky, které jsou věnovány sportovní kynologii a chovatelské stanici ANMIRETO MORAVIA. 

Zakladatelkou chovné stanice ANMIRETO MORAVIA byla moje fena LUNA VIKAR, kterou jsem nakryl psem IMO Anrebri. Z tohoto spojení se narodili 2 pejsci a 1 fenka. Pejsci bohužel během porodu zemřeli a zůstala pouze fenka, které jsem dal jméno Alyscha ANMIRETO MORAVIA. Alyschu jsem měl téměř 2 roky a cvičil jí až do doby, kdy jsem byl nucen, ikdyž velmi nerad, Alyschu prodat. Nabídnul jsem jí kamarádce Petře se kterou jsem v té době spolupracoval a která Alyschu znala. Petra s Alyschou navázala na mojí práci a dotáhli to společně dál, než jsem očekával. Hned na prvním velkém závodě MM ČKNO 2015 se Petra s Alyschou nominovali s nejlepší obranou  mistrovství na MS WUSV 2015 do Finska, kde obsadili krásné 12. místo. Toto si zopakovali za 2 roky na MM ČKNO 2017, kdy se rovněž kvalifikovali na MS WUSV 2017 do Holandska, kde rovněž obsadili 12. místo. Díky těmto výsledkům, se Alyscha ve světě proslavila jako vynikající fena a zároveň dala vědět o mé chovatelské stanici ANMIRETO MORAVIA.

 Momentálně se nejvíce věnuji našim psům a to fence Fia Mapet ( NO ), která je potomkem Alyschy a dále pomáhám s výcvikem mé přítelkyni s fenkama Bona Mapet  ( BO ) a Juksine Nebeský jezdec ( NO ), která je účastnicí vrcholových soutěží.

Výcvikem psů se zabývám více než dvacet let. Pracuji jako profesionální psovod u Policie ČR. Za dobu co se věnuji kynologii jsem vycvičil spoustu psů jak služebních, tak sportovních a někteří se účastnili vrcholových soutěží i mistrovství světa. Také se aktivně věnuji figurantské práci jako figurant 1. třídy ČKS. S výcvikem mi pomáhá moje přítelkyně Kateřina Farníková, která se rověž zabývá výcvikem sportovní kynologie a je účastnicí vrcholových soutěží. 

 Na těchto stránkách naleznete videa i fotografie našich, jak bývalých, tak i současných psů, ale také psů které pomáháme vycvičit a připravit na různé zkoušky a akce. Dále Vás budu informovat o pořádaných výcvikových táborech, ale i samotných trénincích...